piątek, 28 maja 2010

KMP - Wzgórza Dylewskie

I runda Klubowych Mistrzostw Polski za nami. W skrócie nasz występ można opisać tak:
Pierwszy dzień : bardzo dobrze, dwa pierwsze miejsca w seniorskich sztafetach. W kategori K w zwycięskiej sztafecie biegały: 1. Marlena Wieleba 2. Anna Morawska 3. Daria Lajn. Druga i trzecia sztafeta zajęły 5 i 8 miejsce czyli tragedi nie ma.
W kategori M zwyciężyła sztafeta w składzie: 1. Jacek Morawski 2. Marcin Richert 3. Mateusz Wensław, pozostałe sztafety w tej kategorii zajęły 3. i 4. miejsce.
W kategorii KV nasze zawodniczki również spisały się dobrze zajmując pierwsze miejsce ze składem: Janicka Beata, Czabańska Małgorza, Porzycz Agata.

Drugi dzień: jeszcze lepiej: 4 pierwsze miejsca, 6 drugich miejsc, 3 trzecie miejsca i wiele innych

Trzeci dzień: również bardzo dobry występ naszych zawodników.
Ogólną punktację klubową prowadzimy z dość znaczną przewagą. Gratulacje dla wszystkich zawodników